Zanim spotkamy się na Waszym ślubie…..

Data ślubu jest zdecydowanie jednym z najważniejszych dni w życiu kochającej się pary. Od wielu miesięcy trwają poszukiwania dobrego DJ’a, fotografa, kamerzysty, sali itp. Oczywiście „ten dzień” nie może obejść się bez poszukiwania idealnej sukni ślubnej oraz idealnego garnituru. Przeddzień śluby (pomimo tego że wszystko jest dopięte na ostatni guzik) jest pełen stresu związanego z przygotowaniami. 

Czy mam dobrze zrobiony makijaż? – myśli Panna młoda 

Czy garnitur na mnie dobrze leży i czy mam odpowiednio wyprasowaną koszule? – z tymi problemami boryka się Pan młody. 

Ja również borykam się z pewnego rodzaju stresem, przeddzień Waszego ślubu rozpoczynam od sprawdzenia tego Czy obiektywy są odpowiednio czyste, czy baterie w aparacie są naładowane. Dwie zawsze są w aparacie. Pozostałe dwie również naładowane leżą w plecaku (tak na wszelki wypadek). Cenie sobie Wasz i swój komfort, dlatego bardzo nie lubię sytuacji gdy któraś z baterii mi się rozładuje, toteż staram się takowych unikać. Kolejnym elementem są karty pamięci – jedna w aparacie, pozostałe w etui. Wszystkie karty muszą być sformatowane i w pełni gotowe do użytku(nigdy nie wiadomo ile zdjęć nastrzelam) 

Ostatnim, ale równie ważnym elementem jest mój wygląd. Szykowanie rozpoczynam od wyprasowanie koszuli (nie wyobrażam sobie pójść na ślub w nie wyprasowanej lub co gorsza z krótkim rękawem koszuli). Spodnie często jeansowe i pasek. Na Wasz ślub najczęściej wybieram obiektywy o ogniskowych 35mm i 50mm których używam najczęściej ponieważ są to obiektywy najbardziej uniwersalne. 

Dziękuje za poświęconą chwilkę na przeczytanie tego artykułu 🙂