O mnie
Człowiek wielu talentów, filantrop, osoba nieszablonowa, wielowymiarowy, nieosiągalny dla bytów tego świata, skromny, ale zarazem lubiący pokazać złoty perłowy pazur, kopalnia pomysłów, naszpikowany ekspresyjnym wyrażaniem siebie twórca.
Reżyser, autor, scenarzysta, dźwiękowiec,
kostiumograf i fotograf własnej bajki
Cześć! Jestem Kajtek, jestem pasjonatem fotografii, który czerpie inspiracje z różnorodnych źródeł. Moją misją jest uchwytywanie chwil i emocji w wyjątkowy sposób, tworząc zdjęcia, które przekazują niezwykłe historie.
W mojej pracy artystycznej inspiruję się takimi wybitnymi osobami jak Salvador Dali, który zaskakuje surrealistycznym spojrzeniem na świat, oraz Friedrich Nietzsche, którego myśli o indywidualności i przekraczaniu granic stanowią nieustanne źródło refleksji. Dodatkowym źródłem inspiracji jest dla mnie Andrzej Dragan, który potrafił oddać w swoich pracach niepowtarzalny klimat i głębię emocji.
Poprzez moje zdjęcia staram się eksplorować to, co ukryte pod powierzchnią, odnajdywać piękno w nietypowych miejscach i uchwycić ulotne momenty. Zapraszam Cię do odkrycia razem ze mną nieznanego świata w kadrze i dzielenia się tym fascynującym doświadczeniem.
Razem możemy razem odkrywać piękno w nietypowych miejscach i uchwycić ulotne momenty. Zapraszam Cię do odkrycia razem ze mną nieznanego świata w kadrze i dzielenia się tym fascynującym doświadczeniem.
Pozdrawiam serdecznie, Kajetan Zarębski