O mnie
Człowiek wielu talentów, filantrop, osoba nieszablonowa, wielowymiarowy, nieosiągalny dla bytów tego świata, skromny, ale zarazem lubiący pokazać złoty perłowy pazur, kopalnia pomysłów, naszpikowany ekspresyjnym wyrażaniem siebie twórca.
Reżyser, autor, scenarzysta, dźwiękowiec,
kostiumograf i fotograf własnej bajki
Cześć! Jestem Kajtek, fotografią zajmuję się od bodajże 2004 roku. 
Moje podejście do sztuki jest silnie inspirowane twórczością takich osobistości jak Salvador Dalí, Andrzej Dragan oraz Friedrich Nietzsche. Ich odważne wizje i filozofie przenikają do mojego artystycznego spojrzenia, nadając moim fotografiom niepowtarzalny charakter.
Staram się, aby każda z moich prac była nie tylko obrazem, ale i historią, która pobudza wyobraźnię i skłania do refleksji. Wierzę, że fotografia to coś więcej niż tylko uchwycenie chwili – to sposób na wyrażenie głębszych prawd i emocji.
Nieustannie dążę do rozwoju, eksplorując nowe techniki i style fotograficzne. Każde nowe doświadczenie i każdy napotkany człowiek dodają mi inspiracji i motywacji do dalszego doskonalenia się w mojej pasji. Nie boję się eksperymentować i przekraczać granic, aby moja sztuka była autentyczna i poruszająca.
Zapraszam do odkrywania mojego świata fotografii i dzielenia się ze mną tą niesamowitą podróżą. Razem możemy spojrzeć na rzeczywistość z innej perspektywy i znaleźć piękno w nieoczywistych miejscach.
Pozdrawiam serdecznie, Kajetan Zarębski